Промяна в програмата на Кино Нова – 15.04. – 21.04.

Понеделник , 15.04.2013              

Kino Nova - лого сн. Нова телевизия

Kino Nova – лого
сн. Нова телевизия

06:00  „Без миг покой“ –  трилър с уч. на Клайв Оуен, Джонатан Рийс Майерс, Малкълм Макдауъл, Джейми Форман, Шарлот Рамплинг и др.

08:00  „Балто II: По следите на вълка“ –  анимационен филм, /п/

10:00  „Тайнствени афери” – сериал, сезон 1,/п/

11:00  „Д-р Хаус” – сериал, сезон 6, /п/

12:00  „Кайман Уент“ –  семеен с уч. на Майкъл Ломбарди, Сюзън Майснер, Джефри Демун, Робин Вайгърт и др.,/п/

14:00  Тайна“ –  драма с уч. на Патрик Брюел, Людивин Сание, Жули Депардийо, Сесил Де Франс, Матьо Амарлик и др.

16:15  Закони на привличането” – комедия с уч. на Пиърс Броснан, Джулиан Мур, Майкъл Шийн и др.

18:00  „Д-р Хаус” – сериал, сезон 6

19:00  „Тайнствени афери” – сериал, сезон 1

20:00  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7

21:00  Аеон Флукс” –  екшън-фантастика с уч. на Чарлийз Терон, Мартон Сокас, Джони Лий Милър, Софи Оконедо и др.

22:50  От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7, /п/

23:50  „Заличени“ –  ужаси с уч. на Амелия Уорнър, Шон Евънс, Ивон Страховски, Скот Мехлович и др.

 

Вторник , 16.04.2013              

05:50  „Закони на привличането” – комедия с уч. на Пиърс Броснан, Джулиан Мур, Майкъл Шийн и др.,/п/

07:30  Тайна“ –  драма с уч. на Патрик Брюел, Людивин Сание, Жули Депардийо, Сесил Де Франс, Матьо Амарлик и др../п/

10:00  „Тайнствени афери” – сериал, сезон 1,/п/

11:00  Д-р Хаус” – сериал, сезон 6, /п/

12:00  „Джаки, Етел и Джоан – Жени на върха – биографична драма с уч. на Джил Хенеси, Лорън Холи, Лесли Стефансон, Даниел Хю Кели, Робърт Непър, Харв Преснел и др., I част

13:50  Римска ваканция” –  комедия            с уч. на Еди Албърт, Грегъри Пек, Одри Хепбърн, Харкорт Уилямс и др.

16:10  Аеон Флукс” –  екшън-фантастика с уч. на Чарлийз Терон, Мартон Сокас, Джони Лий Милър, Софи Оконедо и др.,/п/

18:00  „Д-р Хаус” – сериал, сезон 6

19:00  „Тайнствени афери” – сериал, сезон 1

20:00  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7

21:00  Телепорт” –  екшън-фантастика с уч. на Хейдън Кристенсен, Даян Лейн, Самюел Джаксън, Джейми Бел, Рейчъл Билсън, Майкъл Рукър и др.

22:45  От местопрестъплението: Маями – сериал, сезон 7, /п/                 

23:45  „Джаки, Етел и Джоан – Жени на върха – биографична драма с уч. на Джил Хенеси, Лорън Холи, Лесли Стефансон, Даниел Хю Кели, Робърт Непър, Харв Преснел и др., I част,/п/

 

Сряда , 17.04.2012              

05:30  „Злият везир” – комедия с уч. на Оливие Барух, Жак Вилер, Бернар Фарси, Арно Шеврие, Микаел Юн и др.

07:20  „Римска ваканция” –  комедия            с уч. на Еди Албърт, Грегъри Пек, Одри Хепбърн, Харкорт Уилямс и др., /п/

10:00  „Тайнствени афери” – сериал, сезон 1,/п/

11:00  „Д-р Хаус” – сериал, сезон 6, /п/

12:00  „Джаки, Етел и Джоан – Жени на върха – биографична драма с уч. на Джил Хенеси, Лорън Холи, Лесли Стефансон, Даниел Хю Кели, Робърт Непър, Харв Преснел и др., II част

13:55  „Закуска в Тифани“ –  комедия с уч. на Патриша Нийл, Одри Хепбърн, Джордж Пепърд, Бъди Ебсен и др.

16:15  Телепорт” –  екшън-фантастика с уч. на Хейдън Кристенсен, Даян Лейн, Самюел Джаксън, Джейми Бел, Рейчъл Билсън, Майкъл Рукър и др.,/п/

18:00  „Д-р Хаус” – сериал, сезон 6

19:00  „Тайнствени афери” – сериал, сезон 1

20:00  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7

21:00  „Doom” – приключенски екшън с уч. на Карл Ърбан, Розамунд Пайк, Декстър Флетчър, Дуейн Джонсън и др.

23:10  От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7, /п/

00:10  „Джаки, Етел и Джоан – Жени на върха – биографична драма с уч. на Джил Хенеси, Лорън Холи, Лесли Стефансон, Даниел Хю Кели, Робърт Непър, Харв Преснел и др., II част, /п/

 

Четвъртък , 18.04.2013              

05:30  „Облъчване“ –  драма с уч. на Лора Сме, Алексис Лоре, Жак Дютронк, Марте Келер, Паскал Елбе и др.

07:20  „Закуска в Тифани“ –  комедия с уч. на Патриша Нийл, Одри Хепбърн, Джордж Пепърд, Бъди Ебсен и др.,/п/

10:00  „Тайнствени афери” – сериал, сезон 1,/п/

11:00  „Д-р Хаус” – сериал, сезон 6, /п/

12:00  Мерлин – приключенски с уч. на Сам Нийл, Хелена Бонъм Картър, Миранда Ричардсън, Рутгер Хауър, Джеймс Ърл Джоунс, Джон Гилгуд и др., I част

14:00  Буря през лятото“ –  драма с уч. на Питър Фолк, Андрю Маккарти, Настася Кински, Руби Дий и др.

16:00  „Убиваш ме” – криминална комедия с уч. на  Бил Пулман, Бен Кингсли, Денис Фарина, Люк Уилсън, Маркъс Томас, Теа Леони и др.

18:00  „Д-р Хаус” – сериал, сезон 6

19:00  „Тайнствени афери” – сериал, сезон 1

20:00  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7

21:00  „Последният повелител на въздуха” –  приключенски екшън с уч. на Джаксън Ретбоун, Дев Пател, Клиф Къртис, Ноа Рингер, Никола Пелц, Шон Тоуб и др.

23:10  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7, /п/

00:10  Мерлин – приключенски с уч. на Сам Нийл, Хелена Бонъм Картър, Миранда Ричардсън, Рутгер Хауър, Джеймс Ърл Джоунс, Джон Гилгуд и др., I част, /п/


Петък , 19.04.2013              

06:00  „Да изгубиш себе си” – драма с уч. на  Стейси Боно, Никълъс Елиа, Шарън Стоун, Тимъти Хътън, Дилън Бейкър и др.,/п/

07:40  „Буря през лятото“ –  драма с уч. на Питър Фолк, Андрю Маккарти, Настася Кински, Руби Дий и др., /п/

10:00  „Тайнствени афери” – сериал, сезон 1,/п/

11:00  „Д-р Хаус” – сериал, сезон 6, /п/

12:00  Мерлин – приключенски с уч. на Сам Нийл, Хелена Бонъм Картър, Миранда Ричардсън, Рутгер Хауър, Джеймс Ърл Джоунс, Джон Гилгуд и др., II част

14:00  Брат под прикритие“ –  екшън-комедия с уч. на Денис Ричардс, Еди Грифин, Чи Макбрайд, Били Дий Уилямс, Крис Катън и др.

15:50  „Последният повелител на въздуха” –  приключенски екшън с уч. на Джаксън Ретбоун, Дев Пател, Клиф Къртис, Ноа Рингер, Никола Пелц, Шон Тоуб и др.,/п/

18:00  „Д-р Хаус” – сериал, сезон 6

19:00  „Тайнствени афери” – сериал, сезон 1

20:00  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7

21:00  Хълк –  екшън-фантастика с уч. на Ерик Бана, Дженифър Конъли, Ник Нолти, Сам Елиът, Джош Лукас и др.

23:45  От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7, /п/

00:45  „Мерлин – приключенски с уч. на Сам Нийл, Хелена Бонъм Картър, Миранда Ричардсън, Рутгер Хауър, Джеймс Ърл Джоунс, Джон Гилгуд и др., II част,/п/

 

Събота , 20.04.2013              

05:50  „Малкият бобър –  семеен филм

07:50  Детски анимационен блок:

Любопитния Джордж“ –  анимационен сериал

            Каспър“ –  анимационен сериал

10:00  „Любопитният Джордж“ – анимационен филм

11:45  „Брат под прикритие“ –  екшън-комедия с уч. на Денис Ричардс, Еди Грифин, Чи Макбрайд, Били Дий Уилямс, Крис Катън и др.,/п/.

13:30  „Как да се ожениш и да останеш ерген” – комедия с уч. на Бернадет Лафон, Шарлот Генсбур, Ален Шаба и др.

15:15  „Хълк –  екшън-фантастика с уч. на Ерик Бана, Дженифър Конъли, Ник Нолти, Сам Елиът, Джош Лукас и др.,/п/

18:00  „Чичо Бък“ –  комедия с уч. на Джон Кенди, Ейми Мадиган, Маколи Кълкин, Жан Луиза Кели, Габи Хофман, Елейн Бромка, Гарет Браун и др.

20:00  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7

21:00  „Невероятният Хълк” –  екшън-фантастика с уч. на Едуард Нортън, Лив Тейлър, Тим Рот, Уилям Хърт, Тим Блейк Нелсън и др.

23:15  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7, /п/

00:15  „Чичо Бък“ –  комедия с уч. на Джон Кенди, Ейми Мадиган, Маколи Кълкин, Жан Луиза Кели, Габи Хофман, Елейн Бромка, Гарет Браун и др., /п/

Неделя , 21.04.2013              

05:50  Любопитният Джордж“ – анимационен филм,/п/

07:50  Детски анимационен блок:

Любопитния Джордж“ –  анимационен сериал

            Каспър“ –  анимационен сериал

10:00  „Паяжината на Шарлот“ –  семеен с уч. на Дакота Фанинг, Кевин Андерсън, Луиз Корбет и др.

11:55  „Как да се ожениш и да останеш ерген” – комедия с уч. на Бернадет Лафон, Шарлот Генсбур, Ален Шаба и др.,/п/

13:45  „Магьосници“ – комедия с уч. на Джесика Хайнс, Дейвид Мичъл, Робърт Уеб, Сара Хедланд и др.

15:30  Невероятният Хълк” –  екшън-фантастика с уч. на Едуард Нортън, Лив Тейлър, Тим Рот, Уилям Хърт, Тим Блейк Нелсън и др.,/п/

17:45  „Трудният начин“ –  екшън-комедия с уч. на Майкъл Джей Фокс, Анабела Скиора, Делрой Линдо, Стивън Ланг, Ел Ел  Кул Джей, Джеймс Уудс и др.

20:00  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7

21:00  „Хрониките на Ридик” – приключенски екшън с уч. на Вин Дизел, Тенди Нютън, Колм Феоре, Джуди Денч, Карл Ърбан, Алекса Давалос и др.

23:20  От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7, /п/

00:20  „Трудният начин“ –  екшън-комедия с уч. на Майкъл Джей Фокс, Анабела Скиора, Делрой Линдо, Стивън Ланг, Ел Ел  Кул Джей, Джеймс Уудс и др., /п/

Advertisements

Posted on април 12, 2013, in ТВ - Телевизия. Bookmark the permalink. Вашият коментар.

Вашият коментар

Попълнете полетата по-долу или кликнете върху икона, за да влезете:

WordPress.com лого

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промяна )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промяна )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промяна )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промяна )

Connecting to %s

%d bloggers like this: