Програма на Кино Нова за периода 08.04 – 14.04.

Понеделник , 08.04.2013              

Kino Nova - логосн. Нова телевизия

Kino Nova – лого
сн. Нова телевизия

05:55  Детски анимационен блок:

            Каспър“ –  анимационен сериал, /п/

07:00  „Вълшебствата на Дядо Коледа“ –  анимационен филм,/п/

08:00  „Заемателите” – фентъзи с уч. на Джон Гудман, Джим Броудбент, Марк Уилямс, Селия Имри, Том Фелтън и др.

10:00  „Фирмата” – сериал, сезон 1,/п/

11:00  „Д-р Хаус” – сериал, сезон 5, /п/

11:50  „Триумф на злото“ –  драма с уч. на Виго Мортенсен, Джоди Уитакър, Джейсън Айзъкс, Стивън Макинтош, Марк Стронг и др.

13:45  Лунатизъм“ –  драма с уч. на Ник Стал, Ана-София Роб, Чарлийз Терон, Уди Харелсън, Денис Хопър и др.

15:45  Тигърът и снегът” – романтична комедия с уч. на Жан Рено, Николета Браши, Роберто Бенини, Джузепе Батистон и др.

18:00  „Д-р Хаус” – сериал, сезон 5

19:00  „Фирмата” – сериал, сезон 1

20:00  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7

21:00  Маркъс” –  романтична комедия с уч. на Хю Грант, Тони Колет, Николас Хоулт, Рейчъл Уайз, Виктория Смърфит и др.

22:55  От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7, /п/

23:55  „Опасна жертва“ –  криминален с уч. на Лукас Хаас, Крейг Шефър, Ким Бейсинджър и др.

 

Вторник , 09.04.2013              

05:45  „Тигърът и снегът” – романтична комедия с уч. на Жан Рено, Николета Браши, Роберто Бенини, Джузепе Батистон и др.,/п/

07:45  Лунатизъм“ –  драма с уч. на Ник Стал, Ана-София Роб, Чарлийз Терон, Уди Харелсън, Денис Хопър и др../п/

10:00  „Фирмата” – сериал, сезон 1,/п/

10:55  Д-р Хаус” – сериал, сезон 5, /п/

11:50  „Клеопатра –драма с уч. на Били Зейн, Тимъти Далтън, Леонор Варела, Рупърт Грейвс и др., I част

13:40  Франки и Хейзъл” –  комедия            с уч. на Джоан Плоурайт, Миша Бартън, Ингрид Урибе и др.

15:30  Маркъс” –  романтична комедия с уч. на Хю Грант, Тони Колет, Николас Хоулт, Рейчъл Уайз, Виктория Смърфит и др.,/п/

17:30  „Д-р Хаус” – сериал, сезон 5

18:25  „Тайнствени афери” – сериал, сезон 1

20:00  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7

21:00  Враг пред портата” –  трилър с уч. на Джъд Лоу, Рон Пърлман, Боб Хоскинс, Рейчъл  Уайз, Ед Харис, Джоузеф Файнс и др.

23:40  От местопрестъплението: Маями – сериал, сезон 7, /п/                  

00:40  „Клеопатра –драма с уч. на Били Зейн, Тимъти Далтън, Леонор Варела, Рупърт Грейвс и др., I част,/п/

 

Сряда , 10.04.2012              

06:30  „Франклин и съкровището от езерото” – анимационен филм

07:50  „Франки и Хейзъл” –  комедия            с уч. на Джоан Плоурайт, Миша Бартън, Ингрид Урибе и др., /п/

10:00  „Тайнствени афери” – сериал, сезон 1,/п/

11:40  „Клеопатра –драма с уч. на Били Зейн, Тимъти Далтън, Леонор Варела, Рупърт Грейвс и др, II част

13:30  „Пленник на времето“ –  семеен с уч. на Мел Харис, Джеймс Макданиел, Огъст Шеленберг и др.

15:20  Враг пред портата” –  трилър с уч. на Джъд Лоу, Рон Пърлман, Боб Хоскинс, Рейчъл  Уайз, Ед Харис, Джоузеф Файнс и др.,/п/

18:00  „Д-р Хаус” – сериал, сезон 5

19:00  „Тайнствени афери” – сериал, сезон 1

20:00  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7

21:00  „Ред Рок Уест” – трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Денис Хопър, Лара Флин Бойл, Дж. Т. Уолш и др.

22:55  От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7, /п/

23:55  „Клеопатра –драма с уч. на Били Зейн, Тимъти Далтън, Леонор Варела, Рупърт Грейвс и др, II част, /п/

 

Четвъртък , 11.04.2013              

06:05  „Обирът“ –  екшън с уч. на Том Сайзмор, Дейв  Фоли, Шерилин Фен, Кейти Грифин и др.

07:50  „Пленник на времето“ –  семеен с уч. на Мел Харис, Джеймс Макданиел, Огъст Шеленберг и др.,/п/

10:00  „Тайнствени афери” – сериал, сезон 1,/п/

11:00  „Д-р Хаус” – сериал, сезон 5, /п/

12:00  Язон и Аргонавтите – приключенски с уч. на Джейсън Лондон, Денис Хопър, Франк Лангела, Наташа Хенстридж, Дерек Джакоби, Оливия Уилямс, Ангъс Макфейдън, Брайън Томпсън и др., I част

13:45  Страстта на Айн Ранд“ –  биографична драма с уч. Хелън Мирен, Ерик Столц, Джули Делпи, Питър Фонда  и др.

15:45  „Последното кънтри шоу” – драма с уч. на  Уди Харелсън, Линдзи Лоън, Джон Райли, Томи Лий Джоунс, Кевин Клайн и др.

18:00  „Д-р Хаус” – сериал, сезон 6

19:00  „Тайнствени афери” – сериал, сезон 1

20:00  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7

21:00  „Измама” –  трилър с уч. на Ашли Джъд, Самюел Джаксън, Анди Гарсия, Дейвид Стратърн, Ръсел Уонг, Марк Пелегрино и др.

22:55  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7, /п/

23:55  Язон и Аргонавтите – приключенски с уч. на Джейсън Лондон, Денис Хопър, Франк Лангела, Наташа Хенстридж, Дерек Джакоби, Оливия Уилямс, Ангъс Макфейдън, Брайън Томпсън и др., I част, /п/


Петък , 12.04.2013              

05:45  „Последното кънтри шоу” – драма с уч. на  Уди Харелсън, Линдзи Лоън, Джон Райли, Томи Лий Джоунс, Кевин Клайн и др.,/п/

07:40  „Страстта на Айн Ранд“ –  биографична драма с уч. Хелън Мирен, Ерик Столц, Джули Делпи, Питър Фонда  и др., /п/

10:00  „Тайнствени афери” – сериал, сезон 1,/п/

11:00  „Д-р Хаус” – сериал, сезон 6, /п/

12:00  Язон и Аргонавтите – приключенски с уч. на Джейсън Лондон, Денис Хопър, Франк Лангела, Наташа Хенстридж, Дерек Джакоби, Оливия Уилямс, Ангъс Макфейдън, Брайън Томпсън и др., II част

14:1Сезони на сърцето“ –  драма с уч. на Малкълм Макдауъл, Джордж Сегал, Ерик Лойд, Карол Бърнет, Джил Тийд и др.

16:10  „Измама” –  трилър с уч. на Ашли Джъд, Самюел Джаксън, Анди Гарсия, Дейвид Стратърн, Ръсел Уонг, Марк Пелегрино и др.,/п/

18:00  „Д-р Хаус” – сериал, сезон 6

19:00  „Тайнствени афери” – сериал, сезон 1

20:00  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7

21:00  Правилата на Джорджия –  комедия с уч. на Фелисити Хъфман, Линдзи Лоън, Лори Меткалф, Джейн Фонда, Хектор Елизондо, Дермът Мълрони и др.

23:15  От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7, /п/

00:15  „Язон и Аргонавтите – приключенски с уч. на Джейсън Лондон, Денис Хопър, Франк Лангела, Наташа Хенстридж, Дерек Джакоби, Оливия Уилямс, Ангъс Макфейдън, Брайън Томпсън и др., II част,/п/

 

Събота , 13.04.2013              

05:45  „Алекс Райдър: Операция Стормбрейкър –  приключенски екщън с уч. на Юън Макгрегър, Алекс Петифър, Сара Болджър, Мики Рурк, Софи Оконедо, Алисия Силвърстоун и др.

08:00  Детски анимационен блок:

Любопитния Джордж“ –  анимационен сериал

            Каспър“ –  анимационен сериал

09:55  „Балто“ –  анимационен филм

11:30  „Сезони на сърцето“ –  драма с уч. на Малкълм Макдауъл, Джордж Сегал, Ерик Лойд, Карол Бърнет, Джил Тийд и др.,/п/.

13:20  „Клуб Закуска” – комедия с уч. на Емилио Естевес, Пол Глийсън, Антъни Майкъл Хол, Джъд Нелсън, Моли Рингуолд, Джон Капелос и др.

15:15  „Правилата на Джорджия –  комедия с уч. на Фелисити Хъфман, Линдзи Лоън, Лори Меткалф, Джейн Фонда, Хектор Елизондо, Дермът Мълрони и др.,/п/

17:30  „Родители“ –  комедия с уч. на Стив Мартин, Мери Стийнбъргън, Хоакин Финикс, Рик Моранис, Джейсън Робъртс, Даян Уийст, Том Хълси и др.

20:00  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7

21:00  „Гордост и предразсъдъци” –  романтика с уч. Кийра Найтли, Талула Райли, Розамунд Пайк, Джена Малоун, Кери Мълиган, Доналд Съдърланд, Бренда Блетин и др.

23:30  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7, /п/

00:30  „Клуб Закуска” – комедия с уч. на Емилио Естевес, Пол Глийсън, Антъни Майкъл Хол, Джъд Нелсън, Моли Рингуолд, Джон Капелос и др., /п/

Неделя , 14.04.2013              

06:00  Балто“ –  анимационен филм,/п/

07:50  Детски анимационен блок:

Любопитния Джордж“ –  анимационен сериал

            Каспър“ –  анимационен сериал

09:45  „Балто II: По следите на вълка“ –  анимационен филм

11:20  „Родители“ –  комедия с уч. на Стив Мартин, Мери Стийнбъргън, Хоакин Финикс, Рик Моранис, Джейсън Робъртс, Даян Уийст, Том Хълси и др.,/п/

13:50  „Кайман Уент“ –  семеен с уч. на Майкъл Ломбарди, Сюзън Майснер, Джефри Демун, Робин Вайгърт и др.

15:40  Гордост и предразсъдъци” –  романтика с уч. Кийра Найтли, Талула Райли, Розамунд Пайк, Джена Малоун, Кери Мълиган, Доналд Съдърланд, Бренда Блетин и др.,/п/

18:10  „Ченге и половина“ –  комедия с участието на Бърт Рейнолдс, Норман Голдман II, Руби Дий, Холанд Тейлър и др.

20:00  „От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7

21:00  „Четири стаи” – комедия с уч. на Тим Рот, Антонио Бандерас, Салма Хайек, Пол Калдерон, Дженифър Бийлс, Сами Дейвис, Валерия Голино, Мадона  , Лили  Тейлър, Мариса Томей, Тамлин Томита и др.

22:55  От местопрестъплението: Маями” – сериал, сезон 7, /п/

23:55  „Ченге и половина“ –  комедия с участието на Бърт Рейнолдс, Норман Голдман II, Руби Дий, Холанд Тейлър и др., /п/

Posted on април 1, 2013, in ТВ - Телевизия. Bookmark the permalink. Вашият коментар.

Вашият коментар

Попълнете полетата по-долу или кликнете върху икона, за да влезете:

WordPress.com лого

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промяна )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промяна )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промяна )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промяна )

Connecting to %s

%d bloggers like this: