Програмата на Diema Family – 25.03. – 31.03.

Понеделник, 25.03.2013    

Diema Family - логосн. Нова телевизия

Diema Family – лого
сн. Нова телевизия

          06:40  „Ева Луна“ – сериен филм, /п/

          07:30  „Бон Апети“ – предаване

          08:00  „Малки жени“ – сериен филм, 3 сезон, /п/

          09:30  „Сделка или не“ – телевизионна игра

          10:30  „Истанбулска приказка“ – сериен филм, /п/

          11:30  „Малки жени“ – сериен филм, 3 сезон

          12:30  „Ева Луна“ – сериен филм

          13:30  „Аурора“ – сериен филм, /п/

          14:30  „Бон Апети“ – предаване,/п/

          15:00  „Мелодия на сърцето“ – сериен филм, /п/                          

          16:00  „Готова на всичко“ – сериен филм, /п/                          

          17:00  „Огнено сърце“ – сериен филм, /п/

          18:00  „Истанбулска приказка   сериен филм

          19:00  „Светски новини“ /п/

          19:05  „Аурора“ – сериен филм

          20:00  „Мелодия на сърцето“ – сериен филм

          21:00  „Готова на всичко“ – сериен филм

          22:00  „Огнено сърце“ – сериен филм

          23:00  „Цената на славата“ – сериен филм, /п/

          00:15  „Езо ТВ“

          01:45  „Сделка или не“ – телевизионна игра,  /п/

 

Вторник, 26.03.2013

 

          06:40  „Ева Луна“ – сериен филм, /п/

          07:30  „Бон Апети“ – предаване

          08:00  „Малки жени“ – сериен филм, 3 сезон, /п/

          09:30  „Сделка или не“ – телевизионна игра

          10:30  „Истанбулска приказка“ – сериен филм, /п/

          11:30  „Малки жени“ – сериен филм, 3 сезон

          12:30  „Ева Луна“ – сериен филм

          13:30  „Аурора“ – сериен филм, /п/

          14:30  „Бон Апети“ – предаване,/п/

          15:00  „Мелодия на сърцето“ – сериен филм, /п/                          

          16:00  „Готова на всичко“ – сериен филм, /п/                          

          17:00  „Огнено сърце“ – сериен филм, /п/

          18:00  „Истанбулска приказка   сериен филм

          19:00  „Светски новини“ /п/

          19:05  „Аурора“ – сериен филм

          20:00  „Мелодия на сърцето“ – сериен филм

          21:00  „Готова на всичко“ – сериен филм

          22:00  „Огнено сърце“ – сериен филм

          23:00  „Цената на славата“ – сериен филм, /п/

          00:15  „Езо ТВ“

          01:45  „Сделка или не“ – телевизионна игра,  /п/

 

Сряда, 27.03.2013

          06:40  „Ева Луна“ – сериен филм, /п/

          07:30  „Бон Апети“ – предаване

          08:00  „Малки жени“ – сериен филм, 3 сезон, /п/

          09:30  „Сделка или не“ – телевизионна игра

          10:30  „Истанбулска приказка“ – сериен филм, /п/

          11:30  „Малки жени“ – сериен филм, 3 сезон

          12:30  „Ева Луна“ – сериен филм

          13:30  „Аурора“ – сериен филм, /п/

          14:30  „Бон Апети“ – предаване,/п/

          15:00  „Мелодия на сърцето“ – сериен филм, /п/                          

          16:00  „Готова на всичко“ – сериен филм, /п/                           

          17:00  „Огнено сърце“ – сериен филм, /п/

          18:00  „Истанбулска приказка   сериен филм

          19:00  „Светски новини“ /п/

          19:05  „Аурора“ – сериен филм

          20:00  „Мелодия на сърцето“ – сериен филм

          21:00  „Готова на всичко“ – сериен филм, 2 епизода

          23:00  „Цената на славата“ – сериен филм, /п/

          00:15  „Езо ТВ“

          01:45  „Сделка или не“ – телевизионна игра,  /п/

 

Четвъртък, 28.03.2013

          06:40  „Ева Луна“ – сериен филм, /п/

          07:30  „Бон Апети“ – предаване

          08:00  „Малки жени“ – сериен филм, 3 сезон, /п/

          09:30  „Сделка или не“ – телевизионна игра

          10:30  „Истанбулска приказка“ – сериен филм, /п/

          11:30  „Малки жени“ – сериен филм, 3 сезон

          12:30  „Ева Луна“ – сериен филм

          13:30  „Аурора“ – сериен филм, /п/

          14:30  „Бон Апети“ – предаване,/п/

          15:00  „Мелодия на сърцето“ – сериен филм, /п/                          

          16:00  „Готова на всичко“ – сериен филм, 2 епизода /п/                          

          18:00  „Истанбулска приказка   сериен филм

          19:00  „Светски новини“ /п/

          19:05  „Аурора“ – сериен филм

          20:00  „Мелодия на сърцето“ – сериен филм

          21:00  „Готова на всичко“ – сериен филм, 2 епизода

          23:00  „Цената на славата“ – сериен филм, /п/

          00:15  „Езо ТВ“

          01:45  „Сделка или не“ – телевизионна игра,  /п/

 

Петък, 29.03.2013                

          06:40  „Ева Луна“ – сериен филм, /п/

          07:30  „Бон Апети“ – предаване

          08:00  „Малки жени“ – сериен филм, 3 сезон, /п/

          09:30  „Сделка или не“ – телевизионна игра

          10:30  „Истанбулска приказка“ – сериен филм, /п/

          11:30  „Малки жени“ – сериен филм, 3 сезон

          12:30  „Ева Луна“ – сериен филм

          13:30  „Аурора“ – сериен филм, /п/

          14:30  „Бон Апети“ – предаване,/п/

          15:00  „Мелодия на сърцето“ – сериен филм, /п/                          

          16:00  „Готова на всичко“ – сериен филм, 2 епизода /п/                           

          18:00  „Истанбулска приказка   сериен филм

          19:00  „Светски новини“ /п/

          19:05  „Аурора“ – сериен филм

          20:00  „Мелодия на сърцето“ – сериен филм

          21:00  „Готова на всичко“ – сериен филм, 2 епизода

          23:00  „Цената на славата“ – сериен филм, /п/

          00:15  „Езо ТВ“

          01:45  „Сделка или не“ – телевизионна игра,  /п/

 

Събота, 30.03.2013             

          06:15  „Рафаела“ – теленовела, 3 епизода

          09:30  „Долината на слънцето“ – сериен филм, 3 епизода

          12:30  „Хотел на мечтите: Южна Африка“ – романтичен филм с уч. на Кристиян Колунд, Мириам Моргенщерн, Коко Хюмер, Зимон Морце и др.

          14:15  „Любовен еликсир“ – романтичен филм с уч. на Михаела Мей, Михаел Мендл, Елземарике де Вос, Робърт Зеелигер, Константин Гастман, Хари Бланк и др.

          16:00  „Другите отчаяни съпруги“ – сериен филм, 4 епизода

          20:00  „Игра на чувства“ – романтичен филм с уч. на Бергюзар Корел, Толга Сайсман, Зеки Алася и др.

          22:00  „Любовен еликсир“ – романтичен филм с уч. на Михаела Мей, Михаел Мендл, Елземарике де Вос, Робърт Зеелигер, Константин Гастман, Хари Бланк и др., /п/                                   

23:45  „Национална лотария“ /п/

          00:15  „Езо ТВ“

          01:45  „Другите отчаяни съпруги“ – сериен филм, 4 епизода, /п/                                 

 

Неделя, 31.03.2013             

          06:15  „Рафаела“ – теленовела, 3 епизода

          09:30  „Долината на слънцето“ – сериен филм, 3 епизода

          12:30  „Хотел на мечтите: Обединени арабски емирства“ – романтичен филм с уч. на Кристиян Колунд, Соня Киршбергер, Михаела Май, Волф Рот и др.

          14:15  „Принцесата на любовта“ – романтичен филм с уч. на Руфус Бек, Марлийн Лосе, Патрик Раполд, Юлия Бремерман, Рой Петер Линк и др.

          16:00  „Другите отчаяни съпруги“ – сериен филм, 4 епизода

          20:00  „Любов без думи“ – романтичен филм с уч. на Саадет Ъшъл Аксой, Мерт Фърат, Ляле Мансур, Емре Карaйел, Шебнем Кьостем, Тугрул Тюлек и др.

          21:55  „Принцесата на любовта“ – романтичен филм с уч. на Руфус Бек, Марлийн Лосе, Патрик Раполд, Юлия Бремерман, Рой Петер Линк и др.,/п/                                   

23:45  „Студио VIP /п/

          00:15  „Езо ТВ“

          01:45  „Другите отчаяни съпруги“ – сериен филм, 4 епизода, /п/                                 

Posted on март 18, 2013, in ТВ - Телевизия. Bookmark the permalink. Вашият коментар.

Вашият коментар

Попълнете полетата по-долу или кликнете върху икона, за да влезете:

WordPress.com лого

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Промяна )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Промяна )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Промяна )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Промяна )

Connecting to %s

%d bloggers like this: